Spoinomierze z akredytowanym świadectwem wzorcowania PCA

 • Spoinomierze ze świadectwem wzorcowania (akredytacja PCA)

  Spoinomierze ze świadectwem wzorcowania (akredytacja PCA)

Posiadamy w stałej sprzedaży spoinomierze wraz z akredytowanym świadectwem wzorcowania PCA.

Usługa wzorcowania wykonywana jest w naszym Laboratorium Wzorcującym.

Po wzorcowaniu wystawiamy akredytowane świadectwo wzorcowania zgodne z akredytacją PCA (nr AP 162).

W ofercie posiadamy spoinomierze suwmiarkowe SPB-1A, oraz spoinomierze SPA-40, SPA-60, SPL-1, SPH-1, SPD-1. Na życzenie klienta istnieje możliwość zamówienia i wywzorcowania dowolnego spoinomierza.

Termin realizacji zamówienia: do 3 dni roboczych (przy zamawianiu dowolnego spoinomierza, którego nie posiadamy w stałej sprzedaży, termin ulegnie wydłużeniu).

W celu zakupu przyrządu z akredytowanym świadectwem wzorcowania PCA prosimy o złożenie zamówienia na maila: zakupy@kumlab.eu

 

W naszym Laboratorium Wzorcującym wykonujemy także wzorcowanie spoinomierzy będących własnością klienta.

Po więcej szczegółów zapraszamy na podstronę Wzorcowanie spoinomierzy oraz do Cennika usług wzorcowania.

 • Spoinomierz SPH-1 z akredytowanym świadectwem wzorcowania PCA

  Spoinomierz SPH-1 służy do pomiaru wysokości spoiny czołowej oraz głębokości podtopienia spoiny pachwinowej. Pozwala także ocenić wielkość porów i pęcherzy (wad spoiny). Spoinomierz wykonany jest ze stali nierdzewnej i charakteryzuje się zwartą budową, łatwością obsługi i szerokim zakresem zastosowań.

  Cena zakupu obejmuje wzorcowanie spoinomierza SPH-1 z akredytacją PCA wraz z wydaniem akredytowanego świadectwa wzorcowania.

  CENA:  107,00 zł netto          Termin realizacji zamówienia: do 3 dni roboczych.

 • Spoinomierz suwmiarkowy SPB-1A z akredytowanym świadectwem wzorcowania PCA

  Spoinomierz suwmiarkowy noniuszowy SPB-1A to łatwy w obsłudze spoinomierz służący do szybkiego pomiaru parametrów:
  - wysokość spoiny czołowej
  - grubość spoiny pachwinowej
  Wykonany jest ze stali nierdzewnej z chemicznie wytrawianą podziałką, odporną na czynniki zewnętrzne.

  Zakres pomiarowy: (0-20)mm, działka elementarna 0,1mm.

  Cena zakupu obejmuje wzorcowanie spoinomierza SPB-1A z akredytacją PCA wraz z wydaniem akredytowanego świadectwa wzorcowania.

  CENA:  121,00 zł netto          Termin realizacji zamówienia: do 3 dni roboczych.

 • Spoinomierz SPL-1 z akredytowanym świadectwem wzorcowania PCA

  Spoinomierz SPL-1 służy do pomiaru wysokości i grubości spoiny czołowych wypukłych, wklęsłych i niesymetrycznych. Spoinomierz wykonany jest ze stali nierdzewnej i charakteryzuje się zwartą budową, łatwością obsługi i szerokim zakresem zastosowań.

  Cena zakupu obejmuje wzorcowanie spoinomierza SPL-1 z akredytacją PCA wraz z wydaniem akredytowanego świadectwa wzorcowania.

  CENA:  143,00 zł netto          Termin realizacji zamówienia: do 3 dni roboczych.

 • Spoinomierz SPA-40 z akredytowanym świadectwem wzorcowania PCA

  Spoinomierz SPA-40 służy do pomiaru różnych parametrów spoin. Przyrząd składa się ze skali głównej, miernika wysokości, miernika głębokości podtopienia, oraz miernika wielozadaniowego i jest używany do pomiaru wielkości szczeliny, kąta ukosowania, oraz szerokości, wysokości i głębokości podcięcia spoiny. Charakteryzuje się zwartą budową, łatwością obsługi i szerokim zakresem zastosowań. Wykonany jest ze stali nierdzewnej z chemicznie wytrawianą podziałką, odporną na czynniki zewnętrzne.

  Cena zakupu obejmuje wzorcowanie spoinomierza SPA-40 z akredytacją PCA wraz z wydaniem akredytowanego świadectwa wzorcowania.

  CENA:  165,00 zł netto          Termin realizacji zamówienia: do 3 dni roboczych.

 • Spoinomierz SPA-60 z akredytowanym świadectwem wzorcowania PCA

  Spoinomierz SPA-60 służy do pomiaru różnych parametrów spoin. Przyrząd składa się ze skali głównej, miernika wysokości, miernika głębokości podtopienia, oraz miernika wielozadaniowego i jest używany do pomiaru wielkości szczeliny, kąta ukosowania, oraz szerokości, wysokości i głębokości podcięcia spoiny. Charakteryzuje się zwartą budową, łatwością obsługi i szerokim zakresem zastosowań. Wykonany jest ze stali nierdzewnej z chemicznie wytrawianą podziałką, odporną na czynniki zewnętrzne.

  Cena zakupu obejmuje wzorcowanie spoinomierza SPA-60 z akredytacją PCA wraz z wydaniem akredytowanego świadectwa wzorcowania.

  CENA:  175,00 zł netto          Termin realizacji zamówienia: do 3 dni roboczych.

 • Spoinomierz SPD-1 z akredytowanym świadectwem wzorcowania PCA

  Spoinomierz SPD-1 służy do pomiaru różnych parametrów spoin. Przyrząd jest używany do pomiaru wysokosci spoin czołowych i pachwinowych, grubości spoin pachwinowych, kąta ukosowania oraz głębokości podcięcia. Charakteryzuje się zwartą budową, łatwością obsługi i szerokim zakresem zastosowań. Wykonany jest ze stali nierdzewnej z chemicznie wytrawianą podziałką, odporną na czynniki zewnętrzne.

  Cena zakupu obejmuje wzorcowanie spoinomierza SPD-1 z akredytacją PCA wraz z wydaniem akredytowanego świadectwa wzorcowania.

  CENA:  175,00 zł netto          Termin realizacji zamówienia: do 3 dni roboczych.

Script logo